Neler yeni

Hoş Geldiniz FXFORUMTR Türkiye'nin en güvenilir forex topluluğu

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelere itibar kazandırabilir, kendi özel habercinizi alabilir ve böylece çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsiz, peki ne bekliyorsunuz?

Kontrollü Sosyal HAYAT

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, amacı birlikte olduğumuz tüm alanlarda korona virüs riskini hepimiz için azaltmaktır. Maske 😷 Mesafe ↔️ Temizlik 🧼 dikkat edelim.

Forex Rehberi Yayında 📺

Forex Rehberi Yayında 📺 Türkiye'nin yeni ve tek Forex Topluluğu artık sizlerle 💣

Forum Kurallarından Bilginiz Var Mı? 🤔

Forum sistemi hakkında yeni kurallar gelmiştir. Eğer forum yetkilerinizin elinizden alınmasını istemiyorsanız okumalısınız 📨

SASA Patronunun Şaşırtan Açıklaması TT oldu!

ibrahim-erdemoglu-VNq1.jpg

SASA’nın şu anki piyasa değerinden rahatsızım.​

Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, borsanın son dönemde en çok konuşulan şirketlerinden biri olan SASA'ya ilişkin önemli mesajlar verdi. Fiyat 80 liraya çıktığında, küçük yatırımcı zarar görmesin diye hisse sattıklarını belirten Erdemoğlu; “O satıştan bu yana SASA hissesi alınmaz diyorum" dedi.

Borsa İstanbul’da son dönemde yaşanan ralliye ve kâr realizasyonu amaçlı düşüşlere öncülük eden şirketlerden biri, Erdemoğlu Holding bünyesindeki SASA Polyester oldu. Bu durum, şirket hisselerine ilişkin çeşitli spekülasyonları beraberinde getirdi. EKONOMİ gazetesi yazarları, konuya ilişkin merak edilen konuları, doğrudan hem şirketin hem de holdingin yönetim kurulu başkanlığını yürüten İbrahim Erdemoğlu’na yöneltti.

Sorulara tüm açıklığıyla yanıt veren Erdemoğlu’nun açıklamalarından öne çıkan mesajlar şöyle:

* SASA’nın borsada şu anda geldiği piyasa değeri beni rahatsız ediyor.

* Hissenin fiyatı 60 liradan 180 liraya neden yükseldi, bilmiyorum. Yeni yatırım açıklamamız olmadı, hisse fiyatlarımızı yukarı çıkaracak bir açıklama da yapmadık.

* Hissenin fiyatı 80 liraya çıktığında, küçük yatırımcı zarar görmesin diye Borsa İstanbul’da satış yaptık. O satıştan beri herkese, “SASA hissesi çok yüksek, alınmaz” diyorum.

* Başka şirketler hakkında yorum yapamam. Ancak Borsa İstanbul’da yaşanan bu havadan küçük yatırımcıların zarar görmesine üzülürüm.

VLKNDEMİRCİ

Moderatör
Moderatör
Analist
Web sitesi
twitter.com
Bu arada Hiçbir patron hisse fiyatının şu bu olduğunu söylemez. Ancak sohbet esnasında hisse 189 lara geldiğinde “Kap da atmadık çok hızlı geldi” benzeri cümle kurmuş. Geçmiş tarihteki bu cümleleri dün MSCI öncesi hep birlikte ve sahte hesaplarla da patlatıp operasyon yaptılar.

SEREN EROGLU

Active member
Yan tahtalar bir acayip hareketler yaptı. Sanki artık para ana hisselere daha büyük bir ağırlıkla kayacakmış gibi gözüküyor.

ARYA

Active member
Web sitesi
t.me
Ayın 15 inde rakam ne olursa olur 400 bin tl alım yapıp burda paylaşacam! Patrona inanmayan güvenmeyen 15 inde satar ben alıcam burdanda paylaşıcam. #sasa

Kadir Özmen

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Analist
patron açıklamaları, piyasada dolanan bazı yalan haberler ve üst üste gelen açıklamalarla satış derinleşmiş durumda.
Yabancı alımları gayet güzel.. uzun vadede yön yukarı

aleyna atabay

New member
Sn. erdemoğlu haklı genel manada güzel bi yükseliş gösterdi kasım ayı özellikle fakat sasa için aşağı yönlü beklentim var şuan için 106 benim gerçekçi hedefim.

Ekli dosyalar

• SASA.png
    SASA.png
    110.7 KB · Görüntüleme: 1
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8